www.wikingstore.sk je slovenský e-shop zameraný na predaj oblečenia vikingského štýlu, streetwearu a outdoorového oblečenia. Našim cieľom je ponúkať kvalitné oblečenie a doplnky pre každého, kto má radi vikingskú kultúru a štýl alebo si potrebuje doplniť svoje outdoorové vybavenie.

Sme hrdí na našu širokú ponuku oblečenia, ktoré zahŕňa tričká, mikiny, bundy, nohavice a doplnky, ako sú klobúky, opasky, náramky a viac. Všetky naše produkty sú vyrobené z kvalitných materiálov, aby zákazníci mohli byť spokojní s ich kvalitou a trvanlivosťou.

Naša spoločnosť si zakladá na skvelej zákazníckej službe a snažíme sa poskytovať najlepší zážitok z nákupu pre každého zákazníka. Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebuje pomoc, naša priateľská a odborná zákaznícka podpora vám je kedykoľvek k dispozícii.

Vikingstore.sk je miesto pre každého, kto má radi vikingskú kultúru, štýl alebo len potrebuje kvalitné outdoorové oblečenie a doplnky. Dúfame, že sa vám naša ponuka páči a budeme radi, ak si u nás nájdete niečo, čo vám padne do oka.

Naše prednosti:

  • Vysoko kvalitné produkty,
  • Najlepší zákaznícky servis,
  • bezproblémová výmena produktov do 30 dní.

Náš tím

Vikingstore.sk je poskladaný z tímu nadšencov pre streetware modu a životný štýl. Každý člen tímu prispieva k rozvoju nášho obchodu a k tomu, aby sa každý návštevník cítil ako súčasť nášho streetware spoločenstva.

Náš tím je zložený z odborníkov v oblasti digitálneho marketingu, dizajnu, logistiky a zákazníckej podpory.

Naším cieľom je poskytnúť našim zákazníkom najvyššiu kvalitu služieb a produktov, ktoré sa venujú vikingskej histórii a kultúre. Každý člen tímu je plne zapojený do procesu vývoja a snažíme sa prinášať nové a zaujímavé produkty pre našu komunitu.

Odborúčanie

Odporúčania od našich spokojných zákazníkov sú pre nás veľkou poctou a dôkazom toho, že sa naše úsilie a kvalitné služby oplatia. Radi by sme sa podelili s Vami o niektoré z odporúčaní, ktoré sme získali:

'Nikdy som nepoznal lepší obchod ako Vikingstore.sk! Ich produkty sú vysoko kvalitné a služby sú prvotriedne. Vždy keď potrebujem niečo pre svoje outdoorové aktivity, viem, že môžem spoľahnúť na Vikingstore.sk.' - Peter V.

'Som veľmi spokojná s nákupom na Vikingstore.sk. Ich sortiment je skutočne široký a môžem si vybrať zo širokej škály kvalitných produktov. Dokonca som si u nich zakúpila aj darček pre svojho priateľa a ten bol nadšený.' - Lucia V.

"Som veľkým fanúšikom streetwear a Vikingstore.sk je pre mňa absolútnou prvou voľbou. Ich výrobky sú vysoko kvalitné a veľmi originálne. Okrem toho, ich tímový prístup k zákazníkom je vynikajúci. Veľmi odporúčam!" - Martin M.

Veríme, že aj Vy sa pridáte k našej stále sa rozrastajúcej skupine spokojných zákazníkov a že náš sortiment a služby budú presne tým, čo hľadáte pre Vaše outdoorové aktivity.

Produkt bol pridaný do zoznamu prianí
Produkt bol pridaný do porovnania

Pre lepšie fungovanie našich stránok využívame COOKIES. Používaním nášho webu súhlasíte s ich využitím.